Vyhľadajte odpoveď

alebo vyberte kategóriu

Otázky

Na čo využijete dobrovoľný registračný príspevok?

Registračný poplatok nám pomôže skvalitňovať kontá zberačov a ich funkcionalitu. Ide o zložitý systém, ktorý je spravovaný externým programátorom a každý zásah (nové výzvy, nové funkcionality, ale aj menšie zmeny je, samozrejme, nutné uhradiť.

Prostriedky tiež využijeme na financovanie cien pre víťazov, organizáciu spoločných eventov či iné aktivity spojené so Zberom medailí.

Na čo potrebujete dobrovoľníkov?

Potrebujeme ich ako pomoc pri spoločných stretnutiach a eventoch, ale najmä ako pomoc pri spravovaní a aktualizovaní stránky = dohliadanie na funkcionalitu, aktualizáciu kalendáru, nahadzovanie nových výziev a zverejňovanie dôležitých informácií. Nie je to práca časovo ani inak náročná, ktorú zvládne každý bežný užívateľ PC. 😉

Kto bude kontrolovať záznamy?

Organizátorka a dobrovoľníci, ktorí sa rozhodnú Zberu medailí pomôcť a stanú sa administrátormi kont zberačov. Môžeš to byť aj Ty.  😊

No ale, keď to neviete strážiť, zberači môžu podvádzať… Čo s tým?

Milý zberač. Áno, bohužiaľ, ak sa bude niekto veľmi snažiť podvádzať, môže sa stať, že sa mu to podarí a všetkých poctivých zberačov podvedie a oklame. V tomto prípade sa všetci spoľahneme na starú dobrú karmu, ktorá je oveľa nemilosrdnejšia ako organizátorka Zberu medailí.

Čo ak sa niekto pokúsi podvádzať?

Ak zistíme pokus o sfalšovanie svojich záznamov a bude jasné, že nejde o preklep, omyl alebo neúmyselné nedopatrenie, bude konto tohto zberač okamžite a nemilosrdne, bez varovania a bez možnosti opätovného registrovania kompletne vymazané.

To naozaj nikto nebude kontrolovať?

Kontrolovať sa, samozrejme, bude, ale nie všetky vložené záznamy z aktivít prejdú kontrolou. Ale pozor! Každý víťaz akejkoľvek výzvy, či mesačný šampión skontrolovaný bude. Je to fér aj voči ostatným účastníkom, aby sme mali všetci istotu, že jeho výhra je zaslúžená.

Ako sa budú kontrolovať zapísané záznamy?

Kapacita organizátorky v žiadnom prípade neumožňuje kontrolovať každý jeden záznam, každého jedného zaregistrovaného zberača! Systém automaticky spočíta to, čo si doň zapíšete. Napriek tomu, že v pravidlách je, že ku každému záznamu musí byť vložený aj printscreen z aplikácie je vysoko pravdepodobné, že väčšina z nich ostane neskontrolovaná. Spoliehame sa na vzájomnú lojalitu a zmysel pre fairplay!

Ako súťaží môj tím?

Všetky aktivity, ktoré si členovia tímu budú zapisovať do svojich kont, sa budú automaticky spočítavať. Počítajú sa nielen behy, ale aj cyklotúry, turistika a iné aktivity, ktoré budú súčasťou Zberu medailí.

Môžem byť súčasťou viacerých tímov?

Áno. Každý zberač môže byť členom v dvoch aj vo viacerých tímoch, môžeš sa teda prihlásiť aj do zmiešaného tímu, aj do tímu ženského alebo mužského. Môžeš sa tiež stať aj kapitánom v jednom tíme a členom v druhom tíme.

Ako sa môžem zapojiť do Zberu medailí so svojím tímom?

Po prihlásení všetkých členov si vyberiete kapitána, ktorý podľa pokynov vytvorí spoločný tím. Túto možnosť má úplne každý registrovaný zberač vo svojom konte. Každý z vás môže byť kapitánom tímu, alebo aj členom v druhom tíme.

Keby budem mať sprístupnené svoje konto?

Tvoje konto bude sprístupnené ihneď po registrácii. 🙂

Ako sa dá registrovať do Zberu medailí?

Stačí si prečítať pravidlá skupiny a zásady správneho zberača, vyplniť registračný formulár a začať spravovať svoje konto.

Aký je registračný poplatok?

Registrácia je pre všetkých zdarma.

Každý zberač, ktorý sa registruje automaticky získa svoje konto a môže ho využívať plnohodnotne a bez obmedzení.

Budeme však radi, ak sa rozhodnete venovať dobrovoľný registračný poplatok v ľubovoľnej výške, ktorý nám pomôže skvalitňovať kontá zberačov a ich funkcionalitu, prostriedky tiež využijeme na financovanie cien pre víťazov, organizáciu spoločných eventov či iné aktivity spojené so Zberom medailí.

Tiež si môžete objednať merch za symbolické ceny.  TU

Nenašli ste odpoveď

Kontaktujte nás

+421 948 365 632