BLOG, Nezaradené

Ženská liga Zberu medailí

Jaroslava Mareková

5. apríla 2021

Milé bežkyne, naše zberačky. Pripravili sme pre vás ešte jednu aktivitu v rámci Zberu medailí, ktorá vám tohtoročnú bežeckú sezónu určite spestrí. Ide o ligu, v ktorej si svoje bežecké sily zmerajú ženy v našom bežeckom tíme. Môžete sa tešiť na spoločné stretnutia s kamarátkami, na ambasádorky, ktoré vás budú motivovať a samozrejme budú pre vás pripravené krásne vecné ceny.

Ako a kedy?

Ženská liga Zberu medailí bude tvorená konkrétne z pätnástich virtuálnych behov, teda odbehnúť si ich budete môcť kdekoľvek. Každý beh však bude mať konkrétny termín – deň a aj čas, a tiež minimálnu vzdialenosť, ktorou je 5km. Každý z virtuálnych behov bude súčasťou bežeckého kalendáru na www.zbermedaili.sk, jeho výsledky si všetky ženy budú môcť po odbehnutí zaznamenať do svojho konta, a teda bude sa započítavať do celkových výsledkov Zberu medailí. Behy sa budú konať každú stredu o 19:00 (kdekoľvek) a začíname už 12.5.2021.

Koľko budete bežať je na vás!

Aby sa vám beh počítal do výsledkov, musíte splniť podmienky odštartovať v stanovený čas, odbehnúť minimálne 5 kilometrov a záznam z vašej aplikácie nahrať do svojho konta, najneskôr do 48 hodín (tak ako pri každom behu). Môžete však bežať aj ďalej a vaše kilometre určite nevyjdú nazmar. Všetky kilometre, z našich virtuálnych behov sa totiž budú zarátavať aj do tímovej súťaže. Znamená to, že ak budete súčasťou jedného alebo viacerých tímov, účasťou v našej virtuálnej lige im budete zbierať ďalšie kilometre.

Samostatne alebo v skupinke

Bude na vás či sa rozhodnete bežať samostatne vlastným tempom, alebo využijete štvrtkový tréning  aj na stretnutie s kamarátkami. Zorganizujte vo svojom meste spoločné stretnutia a vzájomne sa motivujte.

Kto a kedy získa ceny?

Virtuálne ligy pre ženy aj mužov sme pripravili hlavne preto, aby ste mali ďalšiu príležitosť zvýšiť svoje šance na celkovú výhru zvýšením počtu behov. Okrem toho všetky kilometre sa zaznamenajú aj do tímovej súťaže. Po každom behu však zo všetkých zúčastnených vyžrebujeme jedného víťaza, ktorý získa hodnotnú vecnú cenu.

Registruj sa tu My account – Zbermedaili

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *