Mesačné výzvy, Výzvy a súťaže

Druhá turistická výzva: Čertova výzva

Jaroslava Mareková

5. marca 2021

Čo je cieľom výzvy

Čertova jaskyňa, Čertov vrch a Čertova skala. To je trojica čertovských miest, ktoré budeš musieť počas tejto výzvy navštíviť. Nie sú od seba príliš vzdialené, ale je pravdepodobné, že na zdolanie tejto výzvy budeš potrebovať aspoň dva dni.

Kedy začíname a aké sú podmienky

Výzvu môžeš začať plniť od 1.6.2021. Na každom z daných miest sa odfotíš podľa našich inštrukcií a svoje fotografie nahráš do svojho konta k druhej turistickej výzve.

Spomedzi všetkých, ktorí sa výzvy zúčastnia a splnia jej podmienky, vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý bude ocenený.

Hlavnú výhru však získa ten najlepší a v tomto prípade aj najrýchlejší. Zberač, ktorý ako prvý nahrá svoje fotografie do svojho konta, sa stane víťazom Čertovej výzvy.

O čo hráš

Hlavnou cenou je pobyt pre dve osoby na dve noci s polpenziou v krásnom prostredí ubytovacieho areálu Park pod borovicou (www.parkpodborovicou.sk).

Jeden zo zberačov, ktorí splnili podmienky v stanovenom limite, bude vyžrebovaný a získa hodnotný balíček produktov od spoločnosti Henkel.

Ako ti pomôžeme

My si to vyskúšame! Bude to určite veselé, ale aj náročné zároveň, ale rozhodli sme sa, že vám pred každou výzvou vyšliapeme cestičku. Svoje úspechy aj neúspechy poctivo zdokumentujeme a spíšeme a spolu s cennými radami a tipmi ich uverejníme ešte pred začatím samotnej výzvy. Môžeš sa tešiť na naše živé vstupy, v ktorých ťa my budeme informovať a veríme, že ty nám budeš fandiť.

POZOR, PODVÁDZAŤ SA NEOPLATÍ!

Opäť bude platiť, že až v predvečer výzvy vyhlásime špeciálne znamenie či gesto, ktoré na tvojich fotkách nesmie chýbať. Nebude to nič náročné, ale originálne a tiež je to jednoduchý dôvod, ako si preveriť, či ste výzvu začali plniť až v termíne jej vyhlásenia.

Už čoskoro ti prinesieme aj podrobnejšie inštrukcie k júnovej výzve.

Foto: planetslovakia.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *