BLOG

Zvýhodnené štartovné

Jaroslava Mareková

4. marca 2021

V cene štartovného je množstvo benefitov, rôznych súťaží a sprievodných aktivít. Existuje však niekoľko možností ako si štartovné znížiť.

Cena pre jednotlivcov zahŕňa:

 1. Športové tričko s vlastným menom alebo prezývkou, ktorú si sám vyberie
 1. Bežecká bufka zberača medailí
 2. Športová fľaša pre cyklistov
 3. Možnosť zapojiť sa aj ako jednotlivec a zároveň vytvoriť svoj vlastný tím.
 4. Účastnícka medaila Zberu medailí (po odbehnutí minimálne 15 behov zo zoznamu).
 5. Možnosť získať až 7 ďalších medailí v mesačných výzvach, ktoré sa budú konať v rôznych častiach Slovenska.
 6. Možnosť získať v špeciálnych výzvach (7x) hlavnú cenu pre najlepšieho, pričom väčšinou ide o dovolenkový pobyt pre dve osoby, žrebovanú cenu (zo všetkých, ktorí sa zapojili) štartovné na niektorý z behov.
 7. Možnosť získať medailu za Absolútnu výzvu Zberu medailí (kapacita 500 účastníkov).
 8. Možnosť zapojiť sa do Zberu medailí na kolesách (pre cyklistov) a získať špeciálnu medailu (kapacita 500 účastníkov).
 9. Hlavné výhry v kategóriách pre jednotlivcov v Zbere medailí. Hlavnou cenou, ktorú získajú štyria najlepší je štartovné na rok 2022 pre každého na behy Bratislava Marathon Team (Telekom Night run, ČSOB Marathon, dm ženský beh, FA Donovaly night run, Štrbské pleso night run).
 10. Hlavné výhry pre tímy – ženský, mužský, zmiešaný. Štartovné na OTKD 2022, The RUN 2021, Pobyt pre 12 ľudí na chate Kubínka.
 11. Hlavné výhry pre jednotlivcov v Zbere medailí na kolesách.
 12. Súťaže o štartovné na rôzne bežecké preteky počas celého Zberu, ktoré sú určené len pre našich registrovaných členov. Zapájaním sa do súťaží, tak môžu znížiť hodnotu registračného poplatku, ktorý na začiatku uhradia.
 13. Zľavy od partnerov projektu – pri zaregistrovaní a s každým týždňovým newslettrom a s každou výzvou.
 14. Pravidelné a kompletné informácie o blížiacich sa bežeckých podujatiach, prebiehajúcich turistických aj cyklistických výzvach..
 15. Vlastné interaktívne konto a bežecký kalendár.
 16. Stretnutia tímu 7-10x počas Zberu na rôznych miestach Slovenska. (Na každom stretnutí budú mať možnosť úschovne a čaká ich vlastné občerstvenie.)

Cena štartovného je:

dospelý jednotlivec:55€

detský zberač: 39€

Zvýhodnené štartovné pre tímy

Ak sa vám podarí zorganizovať tím siedmych bežcov, môžete celý tím zaregistrovať spoločne so zníženou cenou štartovného 330€ (pôvodne 385€).

Zvýhodnené štartovné pre rodiny

Nižšie štartovné môžete využiť v prípade, že sa chcete registrovať s dieťaťom, alebo deťmi. V registračnom formulári máme tri varianty rodinného štartovného. Balík sa vzťahuje len na rodičov a ich deti!

Štartovné pre firmy

Rozmýšľate nad zaujímavým benefitom pre svojich zamestnancov? Zber medailí je na to ideálny. Môžete si v rámci neho vytvoriť vlastné tímy či dokonca firemnú ligu. Motivujte svojich zamestnancov k športu a tráveniu spoločných chvíľ s rodinou a priateľmi v prírode a venujte im štartovné v Zbere medailí. Pre firmy som záujmom o vyšší počet štartov máme pripravené zaujímavé cenové ponuky.

Štartovné si môžete znížiť aj súťažením

Pre všetkých registrovaných zberačov budeme pravidelne každý týždeň prinášať niekoľko súťaží o voľné štartovné na behy z nášho kalendáru. Súťaže budú verejné, ale zúčastniť sa ich budú môcť len registrovaní zberači, pretože odpovede budú posielať zo svojho konta. Súťaží bude skutočne veľa, preto, kto sa bude pravidelne zapájať, určite sa ne neho usmeje šťastie a výhrou voľného štartovného na niektorý z behov si môže investíciu do Zberu medailí znížiť aj na minimum.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *