Hlavné výhry

Víkend pre celý tím na chate Kubínka

Jaroslava Mareková

4. marca 2021

Pre najlepší zmiešaný tím sme pripravili krásnu cenu, vďaka ktorej svoju výhru určite poriadne oslávia.

Krásna chata Kubínka vám bude patriť na celý víkend. Či už ju navštívite v lete alebo v zime určite budete mať o športovú zábavu postarané. Lyžovanie, cyklistika, turistika a samozrejme beh… To všetko si môžete dopriať v okolí chaty Kubínka.

Nachádza sa v prekrásnom prostredí pohoria Oravská Magura v nadmorskej výške 720 m n. m, len 150 m od lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa. Ponúka nadštandardné ubytovanie pre dvanásť ľudí, na ktorých čaká príjemný pobyt, veľa zaujímavých možností, ako tráviť čas vonku, ale aj v chate.

Prízemie chaty parí takmer celé spoločenskej miestnosti, kde sa o príjemnú atmosféru stará dominantný krb. Okrem toho tu nájdete veľký jedálenský stôl, kde sa pohodlne zmestí celá osádka chaty pri spoločných raňajkách či obede. V spoločenskej miestnosti sú tiež veľká sedačka a televízor, ktorý na chate zapnete asi len sporadicky, ale v prípade dlhšieho pobytu či pri nevydarenom počasí máte možnosť dopriať si aj televízny relax. A nakoniec nesmieme zabudnúť ani na kuchynský kút s barovým posedením. Kuchyňa je vybavená naozaj nadštandardne! Nájdete tu kompletné kuchynské vybavenie, samozrejmosťou sú veľká chladnička, rúra a umývačka riadu. Na prízemí sa nachádza jedna z dvoch kúpeľní v chate, samostatné WC a tiež jedna dvojlôžková izba.

Na poschodí sú štyri izby, dve dvojlôžkové a dve trojlôžkové, teda celková kapacita chaty je dvanásť osôb. Izby sú útulné, vybavenie je nové a ubytovanie je ozaj luxusné. Nevynímajúc obe kúpeľne, ktoré sú moderné a krásne, a horná má dokonca pridanú hodnotu vo forme krásneho výhľadu. Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí nikdy a nikde nemôžu ostať off line, ostanete pripojení aj na chate Kubínka, kde je bezproblémové WiFi. Na chate nechýba ani vonkajšia terasa s posedením a grilom. www.chatakubinka.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *