BLOG, Hlavná stránka

Prečo si vybrať Zber medailí?

Jaroslava Mareková

4. marca 2021

Na Slovensku už vzniklo viacero krásnych športových projektov, ktoré motivujú mnohých z nás k stále lepším výkonom. Pýtate sa prečo sa zapojiť aj do Zberu medailí?

Zber medailí je jedinečný

Je to unikátny projekt, ktorý v sebe spája najväčšiu a prvú celoslovenskú bežeckú ligu, pretože združuje viac ako 100 bežeckých podujatí na celom Slovenku. Nie je to však len bežecký projekt a dokonca môžeme povedať, že rovnako to nie je len športový projekt. Vďaka množstvu a pestrosti mnohých úloh a výziev, ktoré budú zberači plniť má v sebe spoločenský, charitatívny a aj ekologický rozmer.

Hodnotný balíček a množstvo cien

Bufka, fľaška a športové tričko s vlastným menom. Možnosť získať 10 medailí, zabojovať o krásne hlavné ceny v 9 kategóriách, súťažiť o štartovné na rôzne behy, zapájať sa do mesačných výziev, zúčastňovať sa na tímových stretnutiach, kde vás čaká veľa ďalších prekvapení… Sprievodný program počas celého leta…skrátka je sa na čo tešiť.

Registráciou to pre nás len začína

Nie toto nebude o tom, že sa zaregistrujete, zaplatíte, prečítate si čo máte robiť a ste v tom sami. Od úplného začiatku budeme spolu neustále v kontakte. Budeme vás sprevádzať pri plnení všetkých vyhlásených výziev. Budeme vás informovať o tom, aké bežecké podujatie sa blíži. Pravidelne vám budeme prinášať nové súťaže, aby bol pre vás Zber plný výhier počas celého leta. Budeme sa vám prihovárať z bežeckých podujatí a na mnohých z nich sa ja stretneme. Hoci sme už prezradili väčšinu výziev pre bežcov, cyklistov a turistov, nechávame si niečo aj ako prekvapenie. Registráciou do Zber sa dostanete do komunity športovcov, v ktorej nikdy nebudete sami.

Bežci, cyklisti, turisti

Ak vám nestačí zdolávať turistické cestičky alebo len kilometre v bežeckých teniskách či na kolesách, v Zbere sa rozhodovať nemusíte. Pod jednou strechou nájdete výzvy, ktoré vás preveria vo všetkých vašich obľúbených aktivitách. Nebude to vždy jednoduché, ale ceny budú rozhodne stáť za to! Zaregistrujte sa raz a získajte medaily za beh, cyklistiku a turistiku…

Na celé leto!

Aktivity sme rozdelili tak, že nudiť sa rozhodne nebudete. Bežecký Zber medailí začína 1.5.2021 a trvá do 30.9. Zber medailí na kolesách štartujeme 1.6.2021 a jeho výsledky vyhlásime tiež na konci septembra. Počas celého Zberu trvá Absolútna výzva, ktorej úlohy môžete plniť priebežne počas celého leta. Každý mesiac sme si pre vás pripravili špeciálne výzvy, ktoré budete zdolávať v rôznych častiach Slovenska. Okrem toho minimálne dvakrát počas Zberu vyhlásime prekvapenie – celomesačné výzvy, ktoré sa nebudú vzťahovať na konkrétne miesto na Slovensku, preto ich môžete plniť kdekoľvek.

Pre celú rodinu aj partiu

Do Zberu medailí sa môžete zapojiť s celou rodinou, nakoľko sme mysleli aj na detských zberačov. Dokonca sa môžete registrovať so zvýhodneným rodinným štartovným. Detskí bežci majú štartovné nižšie aj ako jednotlivci a majú možnosť zapojiť sa takmer do všetkých výziev ako zberači dospelí. Výnimkou je Absolútna výzva nakoľko tá obsahuje aj podmienku odbehnutia maratónu alebo polmaratónu.  Zapojiť sa môžete aj s partiou svojich bežeckých sparingov. Ak vytvoríte spoločný tím, môžete využiť registráciu za zvýhodnené tímové štartovné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *