Hlavné výhry

Elektropohon pre cyklistov

Jaroslava Mareková

4. marca 2021

Hlavnou cenou pre víťaza nášho Zberu medailí na kolesách je elektropohon Rubbee X z Terrabike.

Každý správny cyklista musí vedieť poriadne šliapnuť do pedálov, ale keďže náš víťaz bude mať po absolvovaných výzvach odšliapaného naozaj dosť, zaslúži si dopriať na bicykli aj trochu oddychu.

Pomocou elektropohonu na bicykel Rubbee X, ktorý je kompatibilný s väčšinou bicyklov, môžete ľahko rozšíriť výkon ďalšími modulovými batériami. Tie odomknú nové možnosti – dlhšiu vzdialenosť, väčšiu rýchlosť a zosilnia výkon.

Nasadíte ho v priebehu sekundy

Po nainštalovaní umožňuje patentovaný zámkový mechanizmus inštaláciu a odpojenie elektropohonu Rubbee X za jednu sekundu. Je to najrýchlejšia súprava na prestavbu bicykla na elektrobicykel na trhu s patentovanou technológiou zámku Rhino.

Elektrický pohon s bezdrôtovým pripojením

Vďaka bezdrôtovému senzoru kadencie sa váš bicykel stáva elektrickým bez pridania jediného kábla. Sleduje vašu kadenciu a automaticky poskytuje elektrickú pomoc.

  • Senzor neobsahuje žiadne tlačidlá
  • Prenos kadencie zabezpečuje Bluetooth 4.2 s nízkou spotrebou energie

Jazdite dlhšie bez námahy

Vymeniteľné modulárne batérie vám umožňujú konfigurovať elektropohon Rubbee X podľa vašich predstáv. Využite ultraľahkú elektronickú konfiguráciu na rýchle denné jazdy alebo si rozšírte dojazd tak, že si sami doinštalujete ďalšie batériové moduly, do maximálneho počtu troch kusov. Výber je na vás.

  • Integrované ochranné moduly batérie
  • Bezpečné pre letecké spoločnosti, menej ako 100 Wh

Buďte videný, buďte v bezpečí

Jasné zadné bezpečnostné svetlo pozostáva zo 14 LED diód. Nielen, že funguje ako brzdové svetlo, ale zobrazuje aj stav batérie a slúži ako ukazovateľ smeru. Disponuje jedným z najjasnejších bezpečnostných svetiel na trhu s rôznymi režimami blikania.

Viac si prečítajte na www.terrabike.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *