Hlavná stránka, Výzvy a súťaže

Zber medailí na kolesách

Jaroslava Mareková

1. marca 2021

Zber medailí na kolesách je celoslovenská cyklistická výzva, ktorá trvá od 1.6. do 30.9.2021. Skladá sa zo 60-tich cyklotrás a cyklopointov, ktoré budete počas stanoveného obdobia navštevovať. Cyklotrasy budú rozmiestnené po celom území Slovenska, uverejňovať ich budeme postupne, ale najneskôr do začiatku Zberu bude ich zoznam kompletný.

Po registrácii na www.zbermedaili.sk sa každému vytvorí vlastné online konto, do ktorého bude svoje výkony zaznamenávať. Časť pre cyklistov vo vašich kontách bude prístupná najneskôr 10.4. a budete sa môcť do výzvy prihlásiť.

Každý zaregistrovaný cyklista získa štartovací balíček so športovou buffkou a fľaškou. Pri každej cyklotúre sa odfotí s fľaškou alebo buffkou a svoju fotografiu nahrá do svojho konta podľa pokynov. Počas celého Zberu budete mať možnosť zúčastňovať sa pravidelných súťaží o zaujímavé ceny.

Hráte o krásnu cenu aj o medailu

Účastnícku medailu získa každý registrovaný cyklista, ktorý počas celého Zberu navštívi minimálne 20 určených cyklotrás. Po ukončení Zberu budú vyhlásení traja víťazi. Najlepším bude ten, kto navštívi najviac cyklotrás alebo ten, kto ich všetky navštívi ako prvý.

Hlavnou cenou je elektropohon Rubbee X, ktorý venoval Terrabike.

Dôležité zhrnutie:

Registrácia: do 25.4. alebo do naplnenia kapacity.

Kapacita: 500 cyklistov.

Trvanie výzvy: 1.6.-30.9.2021.

Podmienky: Medailu získa každý, kto navštívi minimálne 20 zo stavovaných cyklotrás.

Hlavná cena: Elektropohon Rubbee X od Terrabike.

Víťaz: Kto v stanovenom termíne navštívi najviac trás, alebo ich všetky navštívi ako prvý.

Balíček: buffka + športová fľaša.

myšlienok na “Zber medailí na kolesách

 1. Viac informácií kde nájdem dik

  1. Jaroslava Mareková píše:

   Už 14.4. budú zverejnené ďalšie informácie ku konkrétnym trasám. Keďže Zber medailí na kolesách začína až 1.6.2021, budeme ďalšie informácie dopĺňať priebežne. Ďakujeme za pochopenie 🙂

   1. radoslav.tilandy@bureauveritas.com píše:

    ale kde je ten zoznam cyklotrás?

 2. Janko píše:

  Zdravím, akým spôsobom sa dá zaplatiť zapisné? Platím všetko v hotovosti, nemam účet v banke ✌😎 Dá sa to aj inak ako prevodom s účtu??? Napr. vložením na účet v banke…. ďakujem

  1. Jaroslava Mareková píše:

   Pekný deň, odpoveď máte v maily. 🙂

 3. Lukáš Hjadlovský píše:

  Zdravim ako to bude prebiehať s nahrávaním trasy ktorú spravim na bajku garmin-strava co mi nahrá trasu tak ju vložím na moj profil , chcel by som dat aj 3trasy do jednej že ich za jeden odjazdim bude sa to dat. A chcem sa ešte opytat je tam trasa Turciansko-Kremnicko-Štiavnicka CM a je data na Západ ale toto je Stredne Slovensko a tuto trasu môžem dat po Turci ak to dobre chapem
  Ďakujem

  1. Jaroslava Mareková píše:

   Ahoj. Pri každej trase bude určený buď konkrétny bod, kde sa máš odfotiť s našou buffkou alebo fľaškou, ktorú dostaneš v štartovacom balíku, alebo bude určený presný počet kilometrov, ktoré musíš zdolať na niektorej cyklotrase a odfotíš sa kde chceš. 🙂 Áno, je samozrejme možné zvládnuť aj niekoľko trás naraz. Nie je nutné aplikáciu stopovať a znovu štartovať, môžeš tú istú mapku nahrať aj do viacerých trás, ale musíš vždy splniť podmienky aj pri spájaní trás – teda si treba dávať pozor na minimálny počet kilometrov každej trasy – ak je stanovený.

   A áno, T-K-Š CM patrí do stredného Slovenska. Ospravedlňujeme sa, a ďakujeme za pripomienku! 🙂

 4. radoslav.tilandy@bureauveritas.com píše:

  asi som slepý kde najdem zoznam cyklotras?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *