Hlavná stránka, Výzvy a súťaže

Zber medailí v horách: Turistické výzvy

Jaroslava Mareková

21. februára 2021

Počas celého Zberu medailí sa uskutoční  7 turistických výziev pre jednotlivcov. Sú to súťaže pre účastníkov Zberu medailí FULL alebo Zberu medailí v horách, v ktorých budú hrať o zaujímavé ceny a samozrejme aj o medaily. Výzvy, v ktorých je spojený beh, turistika a poznávanie Slovenska, môžu zberači plniť len v stanovenom termíne a medailu získa prvých 100 zberačov (FULL), ktorí svoje výsledky nahrajú do svojho profilu. Každý kto sa registruje do Zber medailí v horách a výzvu splní v stanovenom termíne získa medailu.

 

Všetky výzvy a ich podmienky sú uverejnené na začiatku Zberu, a tak si každý môže ich splnenie vopred naplánovať, aj keď ich musí plniť v rôznych častiach Slovenska. Výzvy sme rozmiestnili tak, aby skutočne každý, z každého kúta Slovenska mal blízko aspoň niekoľko z nich, a teda nemusí precestovať kvôli každej pol krajiny a riešiť ubytovanie mimo domova.

 

Hlavnú cenu získa ten, kto sa umiestni ako prvý v prvej stovke zúčastnených. Zo všetkých, ktorí sa tiež zúčastnia a splnia výzvu v stanovenom termíne, vyžrebujeme niekoľko výhercov, ktorí získajú zaujímavé ceny. Podrobne popísané výzvy a podmienky na ich splnenie nájdu zberači vo svojich kontách.

Špeciálna séria medailí – magnetiek

Odmenou za každú z výziev bude medaila – magnetka s názvom danej výzvy. Mnohí z vás nezbierajú len medaily, ale aj magnetky. A keďže tieto odmeny vám prídu poštou, nebude príležitosť si ich zavesiť na krk, rozhodli sme sa namiesto klasickej medaily na niekoľko výziev spolu vytvoriť sériu niekoľkých magnetiek, ktoré môžete zbierať postupne počas celej sezóny. Je len na vás, koľké zo siedmich magnetiek nakoniec skončia u vás na chladničke.

 

 

 

  1. 1.5. -30.5.  Malokarpatské 700-vky

Hlavná cena pre najlepšieho  a vyžrebovaného zberača: Štartovné pre jednotlivca na Štefánik trail 2022 a poukaz na vybranú escape hru z portfólia agentúry Zažito.ooo. Rovnakú cenu vyhrá aj jeden vyžrebovaný zo všetkých, ktorí sa výzvy zúčastnili a splnili jej podmienky.

 

  1. 1.6. 30.6 Čertova výzva (Čertova jaskyňa, Čertov vrch, Čertova skala)

Hlavná cena pre najlepšieho zberača: Pobyt pre dve osoby na dve noci s polpenziou v parku Pod borovicou, www.podboroviucou.sk.

 

  1. 1.7. 30.7. Ostrá Tlstá Ploská

Hlavná cena pre najlepšieho zberača: Víťaz získa poukaz na tri escape hry z portfólia agentúry zažito.ooo a rovnaká cena čaká aj na jedného, ktorého vyžrebujeme spomedzi všetkých, ktorí sa do výzvy zapoja a splnia jej podmienky.

 

  1. 1.8. 30.8. Hrebeňovka Zobor – Žibrica

Hlavná cena pre najlepšieho zberača: Pobyt pre dve osoby na dve noci v penzióne Zoborská v Nitre www.penzionzoborska.sk.

 

  1.  1.9. – 30.9.  Čierna a Biela (Východné Slovensko)

Hlavná cena pre najlepšieho zberača: Prezradíme čoskoro.

Posledné dve výzvy vyhlásime priebežne ako prekvapenie. Nie sú totiž viazané na konkrétne miesto na Slovensku, preto sa do nich bude môcť zapojiť úplne každý v blízkosti svojho bydliska. Všetky podrobnosti a aj konkrétne ceny, o ktoré budete hrať, vám prezradíme priebežne a budete o nich informovaní prostredníctvom svojho osobného konta.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *