BLOG

Prebehni najväčším rockovým festivalom

Jaroslava Mareková

2. januára 2021

Ak si bežec so srdcom rockera, určite sa chystáš na najväčší slovenský rockový festival, ktorý bude hostiť hviezdy slovenskej a českej rockovej scény. Aj tento rok bude súčasťou festivalu Topfest Run! Postav sa na štart toho najrockovejšieho behu. Čaká na teba nadupaný štartovací balíček, tímová súťaž, tombola a krásne ceny pre víťazov. Navyše každý bežec automaticky získa 50% zľavu na vstupenku.

Štartovací balíček

Každý bežec, ktorý uhradí štartovné na TOPFEST RUN, získa 50% zľavu zo vstupu na festival TOPFEST (1.-2.7. 2022). Znamená to, že jeho meno bude uvedené na listine, ktorá bude k dispozícii na všetkých bránach, hneď v prvý deň festivalu. Každý bežec uvedený na listine, ktorý sa preukáže občianskym preukazom bude za vstupenku (dvojdňovú alebo jednodňovú) bude platiť len polovicu sumy.

Okrem toho vás čaká balíček, v ktorom nájdete: proteínový balíček, 1x Red Bull, 1x Red Bull BIO malinovka/cola/tonic, športová bufka, športová fľaška, medaila v cieli, občerstvenie v cieli, hlavné ceny pre víťazov, tombola s 20 cenami, štartovacie číslo, časomiera, výsledky ktoré vám prídu do mailu.

 Trať

Štart, registrácia aj prezentácia budú umiestnené mimo areálu festivalu, ale v jeho tesnej blízkosti. Znamená to, že behu sa môžu zúčastniť aj bežci, ktorí nechcú ísť aj na festival. Trať však povedie priamo areálom a ak to niekoho navnadí vychutnať si atmosféru Topfestu, môže využiť polovičnú zľavu na vstupenku. Sedem kilometrov dlhú trať zvládne každý, aj rekreačný bežec. Pôjde o rovinku na povrchu, ktorý budú tvoriť prevažne poľné cestičky.

Tímová súťaž

Na Topfest Run-e dostanú priestor na výhru aj bežecké tímy. Zapojte sa aj so svojimi priateľmi a vyhraj víkendový pobyt pre 14 ľudí na krásnej chate Kubínka!

  1. Vytvor spoločný tím, ktorý musia tvoriť minimálne traja bežci.
  2. Pri registrácii uveďte všetci svoj tím do políčka: Názov tímu.
  3. Po dobehnutí do cieľa budú spočítané časy troch najlepších bežcov tímu.
  4. Víťazný bude tím s najlepším (najnižším) spoločným časom.
  5. Súťaž tímov bude vyhlásená iba v prípade, že sa zapojí minimálne desať tímov.
  6. Dobrá rada na záver:Ste väčšia partia? Môžete vytvoriť jeden väčší tím, alebo zvýšte svoje šance na tímovú výhru a vytvorte s priateľmi aj viacero tímov. Pozor! Každý tím však musí mať iný názov a každý bežec môže byť členom len jedného tímu!

Tombola a aktivity pre deti

Každý bežec si pri preberaní balíčku vyberie jedno tombolové číslo. Okrem toho si bude môcť zakúpiť za symbolické 1 euro ďalšie lístky. Do tomboly sa môže zapojiť aj váš nebežiaci sprievod. V tombole bude až 20 zaujímavých cien! Medzi nimi športové oblečenie, balíčky s drogériou a kozmetikou pre športovcov, knihy zdravých receptov, niekoľko balíčkov pitného režimu s pivkom či RedBull-om a ďalšie hodnotné ceny.

Pre deti bude pripravených niekoľko sprievodných aktivít a detské behy. Deti nie ne nutné vopred registrovať. Ich registrácia prebehne na mieste a bude to možné len v čase od 8:00-9:00. (Prosíme, nenechávajte si registráciu na poslednú chvíľu. 😊) V cene štartovného pre deti (3€) je: keksík, športová fľaška, štartovacie číslo, možnosť zapojiť sa do tomboly.

Kategórie deti:

CH a D do 4- 6 rokov (200 m)
CH a D do 7 – 9 rokov (300m)
CH a D do 10 – 13 rokov (500m)

Zdroj fotografií: www.topfest.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *